Wiosenny rozkład jazdy (2020)

Aktualizacja: 16.02.2020, godz. 21:50 

 

U-17 (B1)          2003-2004         LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk 

  8.03., 11:00 Gdańsk - Lechia
14/15.03., GDYNIA - KS Gryf Słupsk
21/22.03., Starogard Gd. - KP
28/29.03., GDYNIA - Jantar Ustka
  4.04., 15:00 Gdańsk - Jaguar
  8-11.04., GDYNIA - GTS Pruszcz Gd.
18/19.04., Wejherowo - Gryf
25/26.04., GDYNIA - Gedania
  2/ 3.05., Kartuzy - Cartusia
  9/10.05., GDYNIA - Bytovia
16/17.05., Starogard Gd. - Beniaminek
30/31.05., GDYNIA - Arka SI Gdynia
  6.06., 11:00 Tczew - Gryf
11.06., 13:00 GDYNIA - Chojniczanka 

II liga wojewódzka                    LINK 
Grupa 1
Bałtyk II

28/29.03., GDYNIA - Stolem Gniewino
  4/  5.04., Władysławowo - MKS
  8-11.04., GDYNIA - LZS Bojano
19.04., 13:30 Luzino - KTS-K
25/26.04., GDYNIA - Iskra Gdynia
  2/  3.05., Wejherowo - Gryf II
  9/10.05., GDYNIA - Błyskawica Reda Rekowo
16/17.05., GDYNIA - AP KP Gdynia
23/24.05., Dębogórze - Lider 

Grupa 3                                        LINK
Bałtyk III

28/29.03., GDYNIA - GKS Kolbudy
25/26.04., Gdańsk - Gedania II
  2/  3.05., GDYNIA - Conrad Gdańsk
  9/10.05., Gdańsk - Wybrzeże
16/17.05., GDYNIA - Jaguar II Gdańsk
23/24.05., Gdańsk - AS Pomorze
30/31.05., GDYNIA - Polonia Gdańsk
  6/ 7.06., Gdańsk - Olimpic 

U-15 (C1)          2005-2006        LINK 
II liga wojewódzka
Grupa 1

28.03., 13:00 Luzino - KTS-K II
  4/  5.04., Rumia - Orkan
18/19.04., Władysławowo - MKS
  2/  3.05., Żelistrzewo - Korona
16/17.05., Gdynia - GAP Dąbrowa
23/24.05., GDYNIA - Sopocka AP 

Po rundzie jesiennej wycofali się: Olimpia Osowa, Jedynka Reda 

U-14 (C2)          2006               LINK
II liga wojewódzka
Grupa 2

15.03., 11:00 Gdańsk - SKS Jaguar II
21/22.03., GDYNIA - Piki Gdańsk
28/29.03., GDYNIA - Sporting Leźno
  4/  5.04., Wielki Klincz - Santana
  8-11.04., GDYNIA - Pomerania Gdańsk
18.04., 19:00 Gdańsk - AS Pomorze
25/26.04., GDYNIA - GAP Dąbrowa
  2/  3.05., Lipusz - Wda
  9/10.05., GDYNIA - Portowiec Gdańsk
16.05., 17:00 Gdynia - AP KP
23/24.05., GDYNIA - Lechia II Gdańsk
31.05., 13:30 Luzino - KTS-K
  6/  7.06., GDYNIA - Gedania II 

U-13 (D1)          2007              LINK 
II liga wojewódzka
Grupa 2
Bałtyk II

28/29.03., GDYNIA - Pomorzanin Gdynia
  8-11.04., GDYNIA - Iskra
18/19.04., Pruszcz Gd. - GTS
25/26.04., GDYNIA - Orkan Rumia
  2/  3.05., Gdynia - Flota
  9/10.05., GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia
16/17.05., Gdynia - UKS Cisowa
23/24.05., GDYNIA - Vigo Tuchom
31.05., 17:00 Gdynia - AP KP
 6/  7.06., GDYNIA - Arka SI II Gdynia 

Grupa 3                                      LINK 
Bałtyk

  4/  5.04., Gdańsk - Polonia
18.04., 11:00 Gdańsk - Jaguar II
25.04., 15:00 Gdańsk - Lechia
  2/  3.05., Pruszcz Gd. - GTS II
  9/10.05., GDYNIA - Potok II Pszczółki
16/17.05., Gdańsk - Gedania II
23/24.05., GDYNIA - Sparta Gdańsk
30/31.05., Sopot - Sopocka AP
  6/  7.06., GDYNIA - AP GKS Kowale 

Po rundzie jesiennej wycofała się Olimpia Osowa 

U-12 (D2)          2008              LINK 
Grupa 2
Bałtyk 

14/15.03., GDYNIA - Arka SI II Gdynia
21/22.03., Gdańsk - Gedania II
28/29.03., GDYNIA - Kamionka Sopot
  4/  5.04., Gdynia - GAP Dąbrowa
  8-11.04., GDYNIA - Lider Dębogórze
18/19.04., Gdynia - Ejsmond Club
25/26.04., GDYNIA - AS Pomorze II
  2/  3.05., Wejherowo - Błękitni
  9/10.05., GDYNIA - Pomorzanin Gdynia
16/17.05., Reda - Jedynka II
23/24.05., GDYNIA - LZS II Bojano
30/31.05., Sopot - Sopocka AP
  6/  7.06., GDYNIA - Jaguar III Gdańsk 

Grupa 3                                      LINK 
Bałtyk II 

21.03., 18:00 Gdańsk - AS Pomorze
28/29.03., GDYNIA - Polonia Gdańsk
  5.04., 13:00 Gdańsk - Lechia
  8-11.04., GDYNIA - Pomerania Gdańsk
18.04., 14:00 Gdańsk - Jaguar
25/26.04., GDYNIA - Gedania III
  2/  3.05., Gdańsk - Sparta
16/17.05., GDYNIA - GKS Linia
23/24.05., Gdynia - Arka SI III 
30/31.05., GDYNIA - Pokolenia LG
  7.06., 11:00 Sopot - Sopocka AP II 

2009 (E1), turnieje          LINK     LINK
Grupa 16: BAŁTYK, Błękitni III Wejherowo, Jedynka Reda, Korona Żelistrzewo, Orkan Rumia, Orkan II 

18/19.04., Wejherowo
  9/10.05., Reda
23/24.05., Rumia

Grupa 23: BAŁTYK II, Błękitni IV, Jedynka II, Kaszuby Połchowo, Pomorzanin Gdynia, Salos Rumia 

18/19.04., Połchowo
  9/10.05., Rumia
23/24.05., GDYNIA

2010 (E2), turnieje          LINK     LINK
Grupa 20: BAŁTYK, AP Banino, AP Kartuzy, FC Gowidlino, Nowa AP Gdynia, Radunia Stężyca 

25/26.04., Banino
16/17.05., Kartuzy
30/31.05., Gowidlino

Grupa 23: BAŁTYK II, Jedynka, Salos, Sztorm Kosakowo 

25/26.04., Reda
16/17.05., Kosakowo
30/31.05., Rumia

2011 (F1), turnieje          LINK
Grupa 24: BAŁTYK, Ogniwo Sopot, Stolem Gniewino, Sztorm II 

18/19.04, GDYNIA
  9/10.05., Sopot
23/24.05., Gniewino 

 

KLIKNIJ jesień 2019 

Dziś obchodzą urodziny:

Jakub KONDRACKI
Paweł NOWAKOWSKI

Partnerzy

Bałtyk Gdynia
TransNauta
NO10
NO10
KOVO
Hevelius
CNC
Travel Comfort
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.